Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Válasz hozzászólás írása Lakásfelújítás, családi ház felújítás fórum 49719 számú bejegyzésére
részletek »

Válasz üzenet írás Lakásfelújítás, családi ház felújítás fórum 49719 számú bejegyzésére

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Lakásfelújítás, családi ház felújítás fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!
Fórum
Itt vagy: lakasfelujitas.tlap.hu » lakasfelujitas.tlap.hu fórum » írás a fórumra

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Válasz üzenet küldése Zsuzsanna hozzászólására
Üdv mindenkinek,.Véletlen bukkantam a fórumra és sok hozzászólást elolvastam.Mi pár hónapja vagyunk túl egy lakásfelújítási procedúrán és még egyszer a hátam közepére sem kívánom.Rengeteg rossz tapasztalattal lettünk gazdagabbak. A harmadik brigád,akit nekem is ajánlottak,na Ők csinálták meg végül is elfogadhatóan azt,amit az előző két csapat förtelmesen összecsapott. Mindenki vigyázzon kivel dolgoztat. És nem az olcsóság miatt essen a választása valakire,mert könnyen ráfázhat mint mi is. A világért sem reklámozni szeretném a srácokat,de az a 3 fiatalember akik végül is úgy csinálták meg a lakásunkat,ahogy azt kell megérdemel tőlünk ennyit.
Szóval ha valaki lakásfelújításon gondolkozik nyugodtan vegye fel velük a kapcsolatot. Fiatalok,becsületesek és szupergyorsan és szuper pontosan dolgoznak. 06 70 563 0427
Üdvözlettel : Feketéné Zsuzsanna Dunakeszi.
Remélem segítség lesz az információ valakinek.
Tuti menü