Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
részletek »

Lakásfelújítás, családi ház felújítás fórum előzmények - tahomafantasy [51002]

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Lakásfelújítás, családi ház felújítás fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!

Fórum

Keresett kifejezés
Keresés
tahomafantasy - Előzmények2012.06.09. 11:25 | Válaszolok | #51002
tahomafantasy

Sziasztok!

Én egy tapasztalatomat osztanám meg veletek:

HamarHomes lakásfelújító brigád:

Vásároltunk egy lakást amit szerettünk volna felújítatni és ezen cégre esett a választásunk ezért felhívtuk őket, hogy mérjék fel a terepet és adjanak árajánlatot.
Ki is jőt a cégtől a tulaj, felmérte a terepet (igazából mindent csak nézett, semmit nem fogott meg, csak távolról mindent szeműgyre vett) majd vártunk és vártunk és vártunk.
Másfél hét után kaptunk árajánlatot tőlük, de közben már egyszer írtunk nekik hogy mégis mi tart ilyen sokáig, mire ő közölte hogy csak gyerek született náluk de próbál sietni. Na szóval megkaptuk az árajánlatot amivel kapcsolatban írtunk nekik ismét hogy ez és ez nem kell. Három napig vártunk....semmi válasz. Felhívtam őket és persze valami titkárnő vette fel a telefont és mondta hogy hát több ezer (!!!) emailre kell nekik naponta válaszolni úgyhogy nem megy ez ilyen gyorsan. Szépen leosztottam hogy mégis milyen hozzáállás ez. Erre elkezdte mondani hogy jólvan csináltassam meg mással. Mindez után persze a facebook (mi másra? :D) oldalukra kiírták hogy nagyon szomorúak, hogy mi egyedül nem tudtuk megérteni hogy kisbaba született és nem ér rá.

1. Nálam a pénz, én diktálok (sajnos csak elvben persze)
2. Mégis kit érdekel hogy mi van az ő magánéletében?

ÉnÉnvagyok2012.05.11. 12:31 | Válaszolok | #50165
ÉnÉnvagyok

Sziasztok!
Nekem az LVT burkolatok jöttek be nagyon felújításkor,mert:
-egyszerű lerakni
-realisztikus 3D-s fa ill. kő hatásúak
-könnyű takarítani
-rendkívül komfortosak
-nedvességállók
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Új hozzászólás küldés

*